Czy wiesz że na olsztyńskim rynku nieruchomości codziennie możesz znaleźć nawet 1000 ofert mieszkań do sprzedaży? Część z tych ofert to duplikaty, część to już nieaktualne oferty. Jak poruszać się w tym gąszczu informacji? Mamy na to sprawdzone sposoby.

Jeśli nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu na poszukiwanie nieruchomości, zajmiemy się tym w Twoim imieniu. Posiadamy szeroką wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości, współpracujemy z innymi biurami. Otrzymujemy natychmiastowe powiadomienia o każdej nowej nieruchomości, niezależnie od tego na jakim portalu ogłoszeniowym się pojawi, z uwzględnieniem duplikatów ofert. Dzięki temu możemy błyskawicznie zareagować na nową ofertę, gdy tylko pojawi się propozycja, która leży w Twoim kręgu zainteresowania i Cię o niej poinformować.

W ramach współpracy przy poszukiwaniu nieruchomości oferujemy:

  • przejrzystą, prostą i bezpieczną dla obu stron umowę
  • weryfikację stanu prawnego nieruchomości i dokumentów
  • negocjacje cenowe
  • przygotowanie kształtu umowy przedwstępnej i jej konsultacja z Tobą i Kupującym
  • pomoc w finansowaniu zakupu, współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi
  • koordynację transakcji zawieranej u notariusza

Oczekujemy wyłączności w poszukiwaniu nieruchomości na okres zawarty w umowie. Dzięki temu unikniesz otrzymywania tych samych propozycji od różnych pośredników a nasze zaangażowanie w realizację umowy będzie maksymalne.

Wszystko to w ramach konkurencyjnej, indywidualnie uzgadnianej prowizji