Co nas motywuje? Zadowoleni klienci

Zbyszek Antochowski
Zbyszek Antochowski
Czytaj więcej
Dokonaliśmy od Biura zakupu nieruchomości (wyremontowanej również przez Biuro). Jesteśmy zachwyceni podejściem do klienta. Już od pierwszego kontaktu czuliśmy, że trafiliśmy do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami nie tylko biznesowo ale z prawdziwą pasją. Każda przeprowadzona rozmowa to przyjemność, podczas których otrzymaliśmy zawsze wyczerpujące informacje. Przy tym czuliśmy życzliwość, przyjacielskie nastawienie i gotowość do współpracy. A co najważniejsze Pani Agata i Pan Artur cenią dane słowo, co dziś wcale nie jest takie oczywiste. Dzięki temu dokonanie transakcji było wielką przyjemnością. Gorąco polecamy.
Oliwka
Oliwka
Czytaj więcej
Polecam firmę Apro jeśli ktoś poszukuje kompetentnego i rzetelnego zespołu do sprzedaży czy też zakupu nieruchomości. Pani Agata i Pan Artur posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, pomogli mi kupić nieruchomość, załatwiając przy tym wszystkie niezbędne formalności dzięki którym miałam pewność co do bezpieczeństwa zakupu. Do tego sympatyczna i miła obsługa rekompensowała cały stres dla takiego laika jak ja przy zakupie swojego wymarzonego mieszkanka, dlatego z całego serca polecam.
Ewa i Piotr
Ewa i Piotr
Czytaj więcej
Szukaliśmy mieszkania wykończonego z gustem pod klucz i udało się to dzięki Apro nieruchomości, a dokładnie dzięki Pani Agacie i Panu Arturowi. Mieszkanie spełnia nasze oczekiwania. Wszystkie formalności prawne zostały przeprowadzone profesjonalnie, sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń. Mogliśmy liczyć na pomoc, cierpliwość i zaangażowanie ze strony Pani Agaty i Pana Artura w każdej chwili i w każdej kwestii. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z agencją Apro nieruchomości. Pozdrawiamy ciepło i serdecznie.
Joanna W.
Joanna W.
Czytaj więcej
Gorąco polecam współpracę z tą firmą, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Pani Agata to przemiła i ciepła osoba, prawdziwa artystka. Potrafi zmienić mieszkanie nie do poznania, ma świetne i oryginalne pomysły 🙂
Witold S.
Witold S.
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalna firma. Sprawa sprzedaży mojego mieszkania była bardzo skomplikowana od strony prawnej. Stanowiło to nie lada wyzwanie. Firma Apro poradziła sobie ze wszystkimi problemami. Przeprowadziła remont mieszkania i zadbała o jego atrakcyjną prezentację. Ponadto Pani Agata i Pan Artur pomogli mi w sprawach administracyjnych związanych ze Spółdzielnią Mieszkaniową. Zdecydowanie polecam.
Poprzedni
Następny