O nas - Apro Nieruchomości

Jesteśmy pasjonatami rynku nieruchomości

Każda nieruchomość ma swój indywidualny potencjał. Staramy się go wydobyć i odpowiednio wyeksponować. Cieszymy się, gdy po wprowadzeniu kilku zmian mieszkanie nabiera innego wyrazu, staje się bardziej atrakcyjne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży, wykorzystujemy je w procesie aktywnej promocji nieruchomości.

Czerpiemy satysfakcję z transakcji, które zamknęły się pozytywnie dla obu stron dzięki naszym działaniom.  

Zajmujemy się także projektowaniem i produkcją artykułów dekoracyjnych, które można obejrzeć na stronie www.facebook.com/AproHomeDesign. Artykuły te niejednokrotnie zdobią nieruchomości, które oferujemy do sprzedaży. Na życzenie klienta świadczymy usługi w zakresie projektowania i wystroju wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Agata Prokopowicz

Zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży. Projektuje i produkuje artykuły dekoracyjne. Pasjonuje się fotografią, z naciskiem na uwiecznianie elementów olsztyńskiej architektury. Uwielbia targi staroci na których potrafi wyszukać prawdziwe skarby.

Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 25145

Artur Prokopowicz

Zajmuje się marketingiem, negocjacjami, opracowywaniem umów, koordynuje prace remontowe w nieruchomościach stanowiących inwestycje własne Apro Nieruchomości. Kocha muzykę, gra na gitarze i niezmiennie planuje nauczyć się grać na pianinie.

Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 25144